» Outlook Express 'te Kurulu Bir Posta Hesabını Yedekleme


Outlook Express 'te daha önce kurduğunuz posta hesaplarını yedekleyebilir, yedeklediğiniz hesapları yeniden kurduğunuz bilgisayarınıza ya da başka bilgisayarlara kolayca kurabilirsiniz.

Dikkat! Bu sayfada, daha önce kurulmuş olan E-Posta Hesabının yedeklenmesi anlatılmaktadır. Eğer siz iletilerinizi (maillerinizi) yedeklemek istiyorsanız lütfen Mail Yedekleme ve Geri Alma sayfamıza bakınız. Hesap bilgilerini yedekleme için ise aşağıda adımları izleyebilirsiniz.

ADIM 1:

Outlook Express programını açınız. ('Başlat' menüsündeki 'Programlar' sekmesinden ulaşabilirsiniz.)

Program açıldıktan sonra üstteki menü çubuğunda bulunan Araçlar menüsü altındaki Hesaplar sekmesini tıklayınız.

 

ADIM 2:

Yedeklemek istediğiniz hesabı seçip Ver sekmesini tıklayınız.

 

ADIM 3:

Açılan Internet Hesabı Ver başlıklı penceredeki Konum bölümünden yedek dosyanızı kaydetmek istediğiniz yeri seçiniz ve Dosya Adı bölümüne yedek dosyanıza vermek istediğiniz adı yazınız. Kaydet düğmesine tıkladığınızda yedek dosyanız içerdiği tüm ayarlarla birlikte, belirttiğiniz adla, belirttiğiniz konuma, .iaf dosyası olarak kaydedilecektir.

 

İlgili Bağlantı: Outlook Express 'te Yedeklenmiş Bir Posta Hesabını Alma

En çok okunan başlıklar:


Outlook Express programıyla ilgili tüm haklar Microsoft® 'a aittir.

Bu web sitesi, gönüllü editörlerin katkısıyla, Outlook Express kullanıcılarına destek sağlamak ve bilgi paylaşımı için oluşturulmuştur. Microsoft® ile bir bağlantısı yoktur.

İngilizce Gramer artık dert değil! | İstanbul'da Paintball için: Paintball İstanbul | Su Jeti ve Su Jetiyle temizlik hizmetleri En-Mak'ta

Ad ve Soyadınız *
E-Posta Adresiniz **
Telefon Numaranız **
Mesajınızın Konusu *
Mesajınız *
GönderKapat