İngilizce Gramer

İngilizce öğrenimi konusunda ülkemiz insanlarının en büyük sorunu hep İngilizce Gramer öğrenmek olmuştur.

Aylık İngilizce Dergi Hot English Magazine; parlak sayfalı, renkli, çekici ve ingilizce öğrenmeniz için mükemmel bir kaynaktır. Farklı seviyelere uygun güncel ve eğlenceli içerikler mükemmel bir şekilde sunulmuş, sıkılmadan öğrenmeniz için harika bir kaynak oluşturulmuştur. İngilizce seviyeniz ne olursa olsun Hot English Magazine’de kendinizi geliştirebilecek birşeyler bulabilirsiniz.

Ders kitaplarının sıkıcı egzersizleri yerine vizyon filmleri, güncel müzik haberleri, iş dünyası, seyahat, kültür, en sıcak haberler gibi ilginizi her zaman yüksek seviyede tutacak içeriklerle daha kolay öğreneceksiniz. Yorulmadan ve zorlanmadan, hatta farketmeden, İngilizce’nizin geliştiğini göreceksiniz.

Dergimizde de grammar(dil bilgisi), vocabulary(kelime), listening(dinleme) ve reading(okuma) egzersizleri de mevcut fakat sizin alıştığınız ve bildiklerinizden çok daha farklı, ilginç ve eğlenceli. Ayrıca, tek konuya yoğunlaşan kitapların aksine, farklı konular içerdiği için, günlük hayatın değişik alanlarıyla ilgili homojen kelime ve anlatım bilgisine sahip olacaksınız.

İngilizce gramer ve İngilizce kelime ezberlerme, Hot English Magazine ile artık çok kolay ve eğlenceli. Klasik, sıkıcı İngilizce metinler yerine güncel canlı ve eğlenceli İngilizce metinler sizi bekliyor.

 

En çok okunan başlıklar:


Outlook Express programıyla ilgili tüm haklar Microsoft® 'a aittir.

Bu web sitesi, gönüllü editörlerin katkısıyla, Outlook Express kullanıcılarına destek sağlamak ve bilgi paylaşımı için oluşturulmuştur. Microsoft® ile bir bağlantısı yoktur.

İngilizce Gramer artık dert değil! | İstanbul'da Paintball için: Paintball İstanbul | Su Jeti ve Su Jetiyle temizlik hizmetleri En-Mak'ta

Ad ve Soyadınız *
E-Posta Adresiniz **
Telefon Numaranız **
Mesajınızın Konusu *
Mesajınız *
GönderKapat